آموزش اضافه کردن دو یا چند اکانت به تلگرام

تا به حال چند بار امکان داشتن چند اکانت تلگرام رو در میان قابلیت های این پیام رسان محبوب خالی دیدید؟ حال به تازگی و به مناسبت آغاز سال جدید میلادی، آپدیت جدیدی برای تلگرام (فعلا نسخه اندروید) عرضه شده که دارای امکان اضافه کردن حساب و استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام رو برای کاربران فراهم می کنه.

اکانت تلگرام

همون طور که می دونید کاربران پیش از این برای استفاده از چند حساب کاربری در تلگرام، باید دست به دامن ترفندها و ابزارهای جانبی می‌ شدن اما به لطف مهمترین قابلیت نسخه بتای جدید تلگرام که مطمئنا به زودی در قالب نسخه پایدار جدید به دست کاربران میرسه، به راحتی می تونن در دل برنامه اصلی چندین حساب کاربری اضافه کنن و خیلی راحت میان اون‌ ها جابه‌ جا بشن.

پس اگه شما هم برای زندگی شخصی، کاری و حرفه‌ای خودتون از چند شماره موبایل و حساب‌ های مجزا در شبکه‌های اجتماعی تلگرام استفاده می‌ کنید، در ادامه با گوشی شاپ همراه بشید تا باهم به بررسی نحوه اضافه کردن حساب و استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام بپردازیم.

آموزش اضافه کردن حساب و استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام
– ابتدا وارد منوی تلگرام می‌ شیم و از صفحه اصلی قسمت منو رو انتخاب کنید.
– شماره خود (یا فلش کوچکی که در سمت راست آن قرار داره) رو لمس می‌ کنیم.
– گزینه Add Account رو انتخاب می‌ کنیم.
– شماره اکانت دوم مورد نظرمون رو وارد کرده و تیک گوشه سمت راست و بالای صفحه رو می زنیم.

* نکته: با برداشتن تیک گزینه Sync Contacts می‌ تونید از همگام سازی خودکاری مخاطبین گوشی با مخاطبین اکانت تلگرام تون جلوگیری کنید.

– حال کد تایید پیامک شده به خط مورد نظرمون را در تلگرام وارد می‌ کنیم.

– سپس مشخصات نام و نام خانوادگی رو وارد کرده و آیکون تیک گوشه بالا و سمت راست صفحه رو لمس می‌ کنیم.

به همین سادگی اکانت جدید شما در تلگرام فعال شده و قابل استفاده است؛ همچنین بد نیست بدونید که پس از اضافه کردن حساب های دلخواه خود (حداکثر 3 اکانت) می تونید به سرعت بین اون ها جابجا شده و در صورت دریافت پیام در هر حساب از اون مطلع بشید و با کشیدن پیام به سمت چپ، پاسخ رو سریع تر بفرستید.