آموزش اضافه کردن زبان فارسی به تلگرام در سیستم عامل اندروید

همانطور که می دانید Telegram یکی از سریع ترین و امن ترین شبکه های پیام رسان در پلتفرم های گوناگون است که با استفاده از آن قادر خواهید بود در محیطی بسیار کاربرپسند به ارسال عکس، فیلم و … با سرعت بالا پرداخته و فایل های خود را با دوستانتان در هرجای دنیا به اشتراک بگذارید و به چت و گفتگو با آن ها بپردازید.

تلگرام فارسی

در این میان بدون شک یکی از قابلیت ها و ویژگی هایی که برای کاربران ایرانی درمورد استفاده از برنامه های مجازی بسیار مهم است، داشتن زبان فارسی می باشد؛ از آنجا که نسخه اصلی تلگرام از زبان شیرین فارسی به صورت پیش فرض پشتیبانی نمی کند، در یک آموزش جامع و ساده تصمیم دارد نحوه فارسی کردن مسنجر محبوب تلگرام را آموزش دهیم؛ در واقع با استفاده از این آموزش شما به راحتی می توانید به مسنجر Telegram خود زبان فارسی را اضافه و از نسخه اصلی تلگرام با زبان فارسی استفاده کنید.

برای اضافه کردن زبان فارسی به تلگرام در سیستم عامل اندروید مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

– در ابتدا شما می بایست فایل فارسی ساز تلگرام را از اینجا دانلود نمایید.

– پس از دانلود فایل فارسی یاز تلگرام حال نوبت آن رسیده است تا فایل مورد نظر را از حالت فشرده یا همان Zip استخراج کنیم.

– در این مرحله و پس از اینکه فایل فایل فارسی ساز تلگرام را از حالت فشرده خارج ساختید، به پیام رسان تلگرام مراجعه نمایید و به فضای ابری اختصاص داده شده به خودتان مراجعه نمایید.

– حال از پایین صفحه روی آیکون سنجاق ضربه زده و گزینه File را انتخاب کنید.

– پس از انتخاب گزینه ی File باید به بخش Internal Storage مراجعه و مسیری که در آن فایل پارسی ساز تلگرام را قرار داده اید، بروید.

– اکنون فایل Telegram-persian.xml را انتخاب کنید.

– پس از این که فایل فضای ابری مربوط به شما آپلود شد، روی گزینه سه نقطه فایل مورد نظر کلیک کنید.
– در پنجره ای که برای شما باز می شود گزینه ی Apply Localization file را انتخاب و سپس از منویی که برای شما باز می شود، زبان پارسی را برگزینید.
– اکنون می توانید از زبان فارسی در تلگرام لذت ببرید.