آموزش تصویری مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

آموزش تصویری مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

آموزش تصویری مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام

تلگرام به عموان یک پیام رسان بسیار محبوب در سرتاسر جهان شناخته می‌شود که در ایران نیز مخاطبان فراوانی دارد. در تلگرام ترفندهای فراوانی وجود دارد که در این مطلب قصد داریم ترفندی تحت عنوان مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام را معرفی کنیم.

در ادامه مطلب با آموزش تصویری مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام با ما همراه باشید.

برای مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام به روش زیر عمل می‌کنیم؛

مرحله اول:

ابتدا باید به قسمت تنظیمات وارد شویم؛ برای ورود به قسمت تنظیمات آیکون سه خط بالای تصویر که در صفحه اصلی موجود است را لمس می‌کنیم.

تصویر مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام 1 | لیبانو

مرحله دوم:

پس از لمس آیکون سه خط صفحه ای پیش رویمان قرار می‌گیرد که دارای چندین گزینه است. در این قسمت با لمس گزینه settings و رفتن به مرحله بعدی وارد مرحله جدیدی از تنظیمات می‌شویم .

تصویر مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام 2 | لیبانو

مرحله سوم:

پس از لمس گزینه settings در مرحله قبل وارد صفحه جدیدی خواهیم شد که مطابق مراحل قبلی چندین گزینه پیش رویمان قرار خواهد گرفت. در این مرحله از میان گزینه های پیش رو گزینه privacy and security را که به معنی حریم خصوصی و امنیت است لمس نموده و به صفحه مربوط به تنظیمات حریم خصوصی و امنیت وارد می‌شویم .

خرید ممبر تلگرام

تصویر مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام 3 | لیبانو

مرحله چهارم:

پس از ورود به قسمت مربوط به تنظیمات حریم خصوصی و امنیت می‌بایستی در این بخش با انتخاب گزینه profile photo به قسمت تنظیمات مربوط به تصویر پروفایل وارد شده و تنظیمات دلخواه خود را انتخاب نماییم.

تصویر مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام 4 | لیبانو

مرحله پنجم (پایانی):

به ورود به بخش تنظیمات تصویر پروفایل دو گزینه برای انتخاب پیش رویمان قرار خواهد گرفت که با توجه به نیاز و سلیقه قابل تغییر خواهد بود. برای مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام می‌بایستی علامت گزینه my contacts را فعال نموده تا تصویر پروفایل تنها برای مخاطبانمان قابل رویت باشد.

تصویر مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام 5 | لیبانو